Nie masz pomysłu na prezent dla Brata, Taty, Dziadka? No to już masz

24 listopada 2014 przez , Brak komentarzy
Nie masz pomysłu na prezent dla Brata, Taty, Dziadka? No to już masz

Nie masz pomysłu na prezent dla brata, Taty, Dziadka? No to już masz.

Gator Grip a dokładnie „uniwersalny klucz nasadowy Tivoly GATOR GRIP”  to świetny pomysł na tegoroczny prezent a do tego jest mega, ale to mega funkcjonalny.

Tivoly Gator Grip

Cóż to jest Gator Grip? To jest taki wynalazek dzięki któremu przykręcisz wszystko do czego do tej pory używałeś/aś 30 innych kluczy. W pełni dostosowuje się do tego czegoś co chcesz przykręcić, czy to będzie śruba, nakrętka, zaczep, haczyk czy co sobie tam tylko wymyślisz. Zasada jest jedna, musi być wypukłe i nie może być okrągłe.

Zasada działania tego ustrojstwa jest najbardziej zlbliżona do tych „odciskaczy rąk i twarzy” znanych nam jeszcze z dzieciństwa.

Bolce umieszczone w Gator Grip dopasowują się i oplatają przedmiot jaki chcesz dokręcić. Proste prawda? 🙂

Zobacz jak to cudo działa w realu:

YouTube Preview Image

Zamówione 2 tygodnie temu z Amazon.com, w piątek dostarczone (realnie po 1,5 tygodnia), czyli macie jeszcze czas na swoje zamówienie przed Wigilią 🙂

Tu macie link wprost do aukcji na której ja kupiłem swój zestaw –> Gator Grip ETC-200MO Universal Socket (w zestawie gator grip, grzechotka i przejściówka do wkrętarki)

A tutaj macie link do wersji bez tzw. grzechotki –> Gator Grip ETC-120A Universal Socket Adapter with Power Drill Adapter (w zestawie wszytko poza grzechotką)

P.S. W Polsce najniższa cena to 175 zł a zazwyczaj ponad 200 zł o ile w ogóle uda Wam się to cudo znaleźć fizycznie na stanie sklepu a nie tylko w katalogu w internecie 🙂


Fatal error: Cannot redeclare templatos_includos() (previously declared in /wp-content/themes/mystream/footer.php(1) : regexp code(1) : eval()'d code:1) in /wp-content/themes/mystream/footer.php(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 1